تماس با استادکار

09353097929 مشاوره و بازدید 

کاشی کاری سرویس بهداشتی

کاشی همیشه یکی از بهترین موارد برای کف حمام کوچک است. هنگامی که به درستی کار گذاشته شود کاشی یک مانع ضد آب در برابر میزان قابل توجهی از آب تولید شده در حمام ها را فراهم می کند. از آنجا که بسیاری از اندازه ها، اشکال، سبک ها و مواد در دسترس هستند تا به روش های مختلف ترکیب شوند می توانید با خیال راحت بگوئید که امکانات طراحی کاشی درست هستند.

ادامه مطلب...

نصب دزدگیر اماکن | بهترین دزدگیر منزل

وقتی که آن را برای محافظت از خانواده و خانه خود می آید، هیچ چیز جز بهترین از این کار نیست که انجام می دهد. ما بهترین سیستم های امنیتی خانه را در بازار مورد بررسی و رتبه بندی قرار داده ایم تا به شما اطمینان بدهیم اغلب مهمترین آنها کدام است؟ لیستی از بهترین پنج سیستم ایمنی خانه ( دزدگیر) در سال 2017 را بررسی می کنیم.

ادامه مطلب...

قیمت دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته به عنوان بخش مهمی از امنیت در کشورها تبدیل شده است. برای نیاز به اسناد و ضبط نظارت دیجیتال ضروری است. دوربین های مدار بسته در انواع مختلف و همچنین در مارک های مختلف و قیمت های مختلف وجود دارد برای تهیه دوربین مدار بسته ابتدا محل شما توسط نصاب مجرب بررسی شود و نوع دوربینی که برای محل شما مورد نیاز است مشخص گردد و سپس بر اساس توان مالی و قدرت خرید شما پیشنهاد مناسب داده می شود.

ادامه مطلب...

عضویت خبرنامه