تماس با استادکار

09353097929 مشاوره و بازدید 

ساخت ویلا: چگونه یک ویلا بسازیم؟

ابتدا یک محل مناسب برای ساخت ویلا پیدا کنید طراحی ویلا را انجام دهید و مجوزهای ضروری برای ساخت ویلا را دریافت کنید ساخت ویلای رویایی می تواند یکی از پروژه های هیجان انگیز و پرطرفدار باشد که می توانید انجام دهید. گرفتن فرصت برای برنامه ریزی هر مرحله از فرایند و تصمیم گیری در مورد پروژه ساختمان خود، مسئولیت بزرگی است و حتی برای آن دسته از کارآفرینانی که بیشترین تجربه را دارند می تواند سخت باشد.

ادامه مطلب...

دوربین مدار بسته | استادکار: فروش، نصب، لیست قیمت

راه حل های نظارت تصویری ابزار امنیتی هستند که به کاهش جرم و محافظت از مردم و اموال آنها کمک می کند. تیم همکار با استاد کار طراحی، نصب، حفظ و ارتقاء طیف گسترده ای از راه حل های نظارت تصویری را برای رفع نیازهای خاص مشتریان از شرکت های تجاری بزرگ تا سیستم عامل امنیت خانه، از سیستم های دوربین ساده برای دفاتر و کسب و کار کوچک تا راه حل های پیچیده برای سیستم های مدیریت ترافیک شهری را به عهده می گیرد.

ادامه مطلب...

کاشی کاری استخرهای شنا

استخرهای شنا در مناطق مرطوب هستند و برای کاشی کاری استخر، به علت شرایط استفاده شدید و شرایط نگهداری نیاز به مهارت خاصی می باشد. در این مورد، چسب کاشی نیاز به داشتن ویژگی های باندینگ و انعطاف پذیری قوی دارد و کاشی ها باید به انواع حملات مقاوم باشند.

ادامه مطلب...

نمای رومی ساختمان

نمای رومی یک نمای بر گرفته از سبک کلاسیک روم و یونان می باشد. روش های زیادی از این معماری الگو گرفته اند که می توانیم به سبک نئوکلاسیک از میانه قرن ۱۹ که منجر به بازسازی یونان قرن ۲۰ شد نام ببریم.

ادامه مطلب...

عضویت خبرنامه