تماس با استادکار

09353097929 مشاوره و بازدید 

نصب کاشی: آموزش نصب کاشی با چسب بر روی کاشی قدیمی

 

 

نصب تمیز و دقیق کاشی راحت تر از این است که فکر می کنید. با برنامه ریزی، تهیه و مشاوره گام به گام شما می توانید آن را به تنهایی انجام دهید. کاشی ها یک راه عالی برای رنگ و استیل و نوسازی حمام هستند.

اگر شما می توانید کاشی کاری خود را انجام دهید کل طرح بسیار ارزان تر خواهد بود. ما به شما آموزش می دهیم که چطور می توانید کاشی های خود را در ردیف های دقیق قرار دهید. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه اطراف شکاف های پنجره را تمیز کنید و سطرهای خود را افقی نگه دارید.

ابزارها مورد نیاز برای نصب کاشی

پرس برش
سطل ها
مته
ماسک گرد و غبار
کوپلینگ های گوش
چکش
خودکار نشان گذار
نوار اندازه گیری
بیلچه مخروط کن
ماله شکاف دار
خراش دهنده رنگ
مداد
عینک ایمنی
تراز دقیق
دستگاه برش کاشی

مواد لازم برای نصب کاشی

چسب کاشی
پرایمر
گوه های کاشی
کاشی

فیلم آموزش نصب کاشی

روش نصب کاشی

برای اطمینان از بهترین نتایج، سطح را پاک، صاف و خشک نگه دارید دو بار چک کنید تا اطمینان حاصل کنید که سطح و منطقه بدون موم، صابون و روغن است.
مرحله 1. یک نقطه را در یک سطر بالای طبقه حمام قرار دهید
اندازه کاشی خود را اندازه گیری کنید و یک نقطه را روی دیوار حمام که 20 میلی متر زیر ارتفاع آن است علامت بزنید. سپس از سطح روی تراز برای کشیدن یک خط افقی استفاده کنید تراز را زیر "نقطه" قرار داده و خط را در آن ارتفاع به دور اتاق بکشید. ارتفاع آن فقط 20 میلی متر کاهش می یابد.
مرحله 2: چسب را اعمال کنید
به عنوان یک قاعده کلی، توجه داشته باشید که فقط به اندازه کافی از چسب برای 30 دقیقه استفاده شود. با استفاده از قسمت تخت ماله، یک پوشش 1/4 اینچی را بر روی سطح یک منطقه بکشید.
پس از انجام این کار، ماله را در یک زاویه 45 درجه نگه دارید و از طرف بتونه برای چسباندن چسب بکشید. چسب اضافی را بردارید به عنوان یک قاعده منطقه بزرگتری از چسب را گسترش ندهید تا چسباندن کاشی بیشتر از 15 دقیقه طول نکشد.
مرحله 3: برش کاشی مورد نیاز
بهتر است سطح کاشی قدیمی تیشه ای شود سپس کاشی ها را در سایز مورد نیاز آماده کنید و از یک طرف شروع به چسباندن نمایید.
مرحله 4: کاشی خود را تنظیم کنید
حالا که سطح را پر کرده اید، طرح را ایجاد کرده، چسب را اعمال کرده و کاشی را برش داده اید شما به طور کامل برای نصب واقعی کاشی خود آماده می شوید.
شروع به چسباندن اولین کاشی در گوشه و کار را به سمت خارج را آغاز کنید.
با استفاده از یک حرکت چرخشی کوچک، کاشی ها را یک بار تنظیم کنید اطمینان حاصل کنید که هر یک از کاشی ها را جای گذاری کنید زیرا هر یک از کاشی ها تنظیم می شود و یا بین کاشی ها یکسان باشد فاصله ای 1/4 اینچ بین کاشی و دیوار را حفظ کنید.
هنگامی که یک شبکه به طور کامل نصب می شود همه کاشی ها با یک چکش لاستیکی برای اطمینان از سطح هوا ضربه اهسته بزنید برای جلوگیری از ظاهر ناهموار، چسب اضافی از مفاصل را با یک چاقوی پلاستیکی و از کاشی با یک اسفنج مرطوب بردارید.
اگر روی سطح کف کار کرده اید در نهایت، قبل از پیاده روی روی آن، حداقل 24 ساعت کار اجاره دهید تا سخت شود. و البته، حداقل 20 دقیقه طول بکشد تا بتوانید طبقه جدید را کار کنید.
مرحله 5: مرحله دوغاب دادن
اکنون که کاشی سرامیکی را در جای خود قرار گرفته است، 24 ساعت طول می کشد صبر کنید
و پس از خواندن دقیق و پیروی از تمام دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی در مورد نصب کاشی سطح کاشی را از گرد و خاک پاک نمایید و از یک غلاف غلطک لاستیکی یا یک صلب استفاده کنید تا دوغاب را به مفاصل بین کاشی بسپارید.
شناور غلطک لاستیکی را در زاویه 45 درجه قرار دهید و با لبه شناور، بلور اضافی را از سطح بلافاصله حذف کنید. حالا شناور را در زاویه 90 درجه قرار دهید و آن را به صورت مورب در سراسر کاشی بکشید.
15 تا 20 دقیقه اجازه دهید سپس از یک اسفنج مرطوب برای پاک کردن هر گونه باقی مانده از سطح و صاف کردن اتصالات مایع استفاده کنید.
اطمینان حاصل کنید که اسفنج را بطور مرتب بشویید و در صورت لزوم آب را تغییر دهید.
پس از نصب کاشی از یک پارچه نرم هنگامی که غبار خشک شده و غلیظ در سطح کاشی می باشد استفاده کنید و دوباره اسفنج و آب تمیز در صورت لزوم شستشو دهید. 72 ساعت قبل اجازه دهید تا خشک شود.

توجه: برای نصب مدرن کاشی و سرامیک با استادکار تماس گرفته تا برای پروژه شما استادکار نصب کاشی به شیوه مدرن فرستاده شود

عضویت خبرنامه

 

تماس با استادکار 09353097929