تماس با استادکار

09353097929 مشاوره و بازدید 

نصاب کاشی، نصب کاشی

نصاب کاشی

اگر شما یک پیمانکار با تجربه و متخصص در کاشی هستید شما می توانید با نگاه، بهترین نصاب کاشی را شناسایی نمایید ولی همه پیمانکار با تجربه نیستند و باید قبل از نصب کاشی برای پیدا کردن یک نصاب کاشی خوب به تحقیقات بپردازید و لذا مراحل زیر را در نظر بگیرید

1 - قبل از استخدام نصاب کاشی، کاشی خود انتخاب کنید کاشی بزرگتر و گران تر را برای پروژه های بزرگتر در نظر بگیرید.

2 - از دوستان و همسایگان بخواهید تا شما را به یک کاشی کار معرفی نمایند با هر کسی که می دانید که به تازگی کاشی نصب کرده، تماس بگیرید و اگر خوب برایش کار خوب انجام شده، نام پیمانکار آن را بپرسید و با او تماس بگیرید.

3 - اگر پیمانکار شما را به کاشی فروش های محلی برای خرید نوع خاصی از کاشی ارجاع داد مراقب باشید و از فروشگاه یک لیست از کاشی که به طور معمول از آنها خریداری می شود را در خواست نمایید.

4 - حداقل با 3 نصاب کاشی تماس بگیرید شما ممکن است تعدادی سوالات اولیه برای پیدا کردن شخصی مناسب برای پروژه خود داشته باشید مثلا تعداد سال های انجام کاشی کاری نصاب، تعداد کارهای که کاشی کار در یک ماه تکمیل کرده و زمان شروع پروژه را بپرسید و اینکه آیا یک پروژه در حال حاضر در جریان نصب دارد که شما بتوانید برای دیدن کیفیت کار به آنجا مراجعه نمایید.

5 - یک جلسه با حداقل 3 تا پیمانکاران کاشی داشته باشید شما باید سوالات زیر در این جلسه بپرسید: شما چقدر کاشی باید سفارش بدهید؟ چگونه به زودی کار شروع می شود؟ پروژه چند روز طول خواهد کشید؟ چه تعداد از کارگران بر روی پروژه کار می کنند؟ می توانید یک نسخه از گواهی کیفیت کار نصاب را از او درخواست نمایید.

6 - نوشتن درخواست مناقصه، در پیشنهاد باید موارد زیر را در جزئیات تا حد امکان مطرح نمایید. خدمات در حال ارائه، که ممکن است شامل از بین بردن کاشی های موجود، نصب مواد اساسی، آب بندی دوغاب و خارج کردن کاشی های قدیمی باشد مقدار مبلغی که شما باید پرداخت نمایید مشخص شود شما هرگز نباید مبلغ کامل را تا نصب و راه اندازی پرداخت نمایید.

7 - زمان آغاز پروژه و اتمام را مشخص نمایید و انجام یک نصب خوب و با کیفیت بالا و تمیز کاری در پایان پروژه را در قرار داد ذکر نمایید.

8 - پیشنهادات را بررسی کنید و سپس از بین آنها یک نصاب کاشی خوب که قیمت عادلانه داده است را انتخاب نمایید و کار خود را شروع نمایید توجه: با انتخاب استاد کاشی کار از سایت استاد کار تمام موارد بالا برایتان در نظر گرفته شده است.

سفارش کار و مشاوره نصب کاشی به صورت چسبی و دوغاب شماره تماس: 09353097929

آموزش نصب کاشی بر روی دیوار

عضویت خبرنامه

 

تماس با استادکار 09353097929