تماس با استادکار

09353097929 مشاوره و بازدید 

نقاشی ساختمان در تهران و دیگر شهرها

هزینه نقاشی ساختمان بالا است لذا باید نکاتی را قبل از شروع به کار با مشتری در میان بگذارید

1. در مورد منطقه ای که نیاز به رنگ آمیزی دارد برای پوشش داخلی و خارجی با مشتری بحث و گفتگو کنید رنگ های خاص بیرونی ممکن است گرانتر از رنگ داخلی باشد در مورد تعداد لایه پرایمر و رنگ مورد نیاز برای این کار از مشتری بپرسید پس از تعیین مساحت کار و وسایل مورد نیاز برای نقاشی، مقدار رنگ مورد نیاز را محاسبه کنید یک گالن رنگ و یا پرایمر در حدود 400 فوت مربع را پوشش می دهد.

2. رنگ دیوارهای خارجی و یا داخلی را در نظر بگیرید نقاشی دیوار تیره برای رنگ آمیزی روشن تر نیاز به پوشش اضافی از رنگ و یا پرایمر دارد که باید به قیمت تخمین زده شد اضافه کنید.

3. تعداد ابزارهای مورد نیاز برای نقاشی، مانند برس، سینی های باری، رنگ و نوار نقاش را تعیین کنید از هزینه کردن اضافی جلوگیری کنید.

4. با مشتری در مورد هر کار اضافی مورد نیاز علاوه بر نقاشی، از جمله سطل زباله و یا حذف تجهیزات از روی دیوار در دسترس، تراش رنگ های قدیمی و یا تمیز کردن دیوار قبل از رنگ آمیزی صحبت کنید زیرا ممکن است مشتریان این نوع کار را از قبل انجام نداده و یا از شما انتظار انجام آن را داشته باشند.

5. با مشتری در مورد اینکه آیا آنها می خواهند هزینه را بعد از برآورد یکی یکجا پرداخت کنند و یا بر اساس نرخ ساعات روزهزینه بدهند صحبت نمایید مشتریان ممکن است به علت ترس از طولانی تر شدن کار مبلغ مقطوع را ترجیح دهند.

6. جزء به جزء هزینه ها را برای مشتری خود بنویسید تا ببینید که برای چه آن همه پول می دهد.

نقاش برای نقاشی ساختمان نیاز به رعایت استاندارد جدید و راهنمای محصولات برای استفاده عمومی، تجاری و صنعتی می باشد. راهنمای نقاشی ساختمان ها AS / NZS 2017 به منظور کمک به کسانی که علاقه مند به ساخت و طراحی و تعمیر و نگهداری مانند افراد معامله گر، معماران، سازندگان و یا صاحبان ساختمان راهنمای مشخصات نقاشی را قرارداده است

این گزینه انواع رنگ را برای استفاده در مناطق مختلف ارائه می دهد برای هر قرارداد، معمار یا صاحبان باید یک برنامه نقاشی مکمل طراحی کنند تا جزئیات گزینه هایی را که با برنامه رنگی مورد استفاده قرار می گیرند مشخص کنند سپس می توانند استاندارد را هنگام تعیین آماده سازی لازم، سیستم پوشش و روش ها و شرایط استفاده از آن ذکر کنند.
این استاندارد در مورد حفاظت دراز مدت آهن یا فولاد که در معرض مستقیم جو یا آلودگی های داخلی است و احتمالا دارای محیط تهاجمی می باشد که در سری (AS / NZS 2312) مورد بررسی قرار داده است.
دو نوع اساسی از رنگ بیرونی برای نقاشی ساختمان وجود دارد: لاتکس بر پایه آب و آلکیدی بر پایه روغن. لاتکس با صابون و آب تمیز می شود به سرعت خشک می شود دارای بوی کم است و انعطاف پذیری طولانی تر را حفظ می کند به طوری که با احتمال کمتری ترک می خورد بهترین رنگ های لاتکس با کیفیت 100 درصد رزین های اکریلیک را شامل می شود.
رنگ های آلکید برای پاک کردن نیاز به تینر رنگی دارند اما بسیاری از نقاشان حرفه ای رنگ الكیدی را ترجیح می دهند زیرا آن با دوام، مقاوم به لکه، بسیار مسطح می شود و با علامت های كمتر قلم مو خشک می شود اما آلکید ها دارای بوی قوی حلال هستند و بسیار آرام خشک می شوند.
یکی از آنها را شما انتخاب می کنید فقط به یاد داشته باشید که اگر رنگ لاتکسی را بر یک رنگ آلکیدی موجود استفاده می کنید ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که پوشش جدید بر روی رنگ پایه روغنی بچسبد و سپس استفاده کنید.

قیمت رنگ ساختمان

فرمول مطلق برای انتخاب بهترین رنگ برای خانه شما وجود ندارد اکثر تولید کننده های رنگ انواع طیف گسترده ای از رنگ را از خوب تا بهترین ارائه می دهند به عنوان یک قاعده کلی، چقدر می خواهید در پروژه بودجه صرف کنید و سپس بهترین رنگ را که می توانید و به آن احتیاج داشته باشید خریداری کنید زیرا هزینه نشان دهنده کیفیت بسیار خوبی است رنگهای گرانبها حاوی رنگدانه های بیشتری نسبت به رنگهای مقرون به صرفه هستند به طوری که آنها یک پوشش ضخیمتر، طولانی مدت و محافظتی را تولید می کنند.
آماده کردن سطح 
برای رنگ جدید برای پیوستن به سطح، شما باید از سطح بیرونی خانه تمام خاک، دوده، کپک و باقی مانده های گچی را پاک کنید یک گردپاش قوی ساده ترین راه برای انجام این کار است اما تمیز کردن دست با یک قلم موی سفت و محکم نیز هماطور موثر است و اغلب طولانی تر می شود زیرا نیاز به کمی آماده سازی و زمان تنظیم دارد.
سوراخ ها را با بتونه بیرونی پر کنید 
شما می توانید به طور مستقیم بر روی سطح قدیمی رنگ بزنید تا زمانی که آن در شرایط خوب است 
برای نقاشی از برس یا غلتک استفاده کنید
سریع ترین و موثر ترین روش برای استفاده در رنگ بیرونی هر دو قلم مو و یک غلتک است. قلم را بر روی سطوح باریک، لبه ها و مناطق کوچکتر رنگ بکشید و از یک غلتک کوتاه و کوچک استفاده کنید تا سطوح بزرگ و طولانی مانند سطل زباله و تر و تمیز را رنگ کنید.
در سایه شروع به نقاشی کنید
نقاشی را در نور مستقیم خورشید انجام ندهید استفاده از رنگ به سطح پخته شده توسط خورشید باعث می شود که رنگ تازه خشک شود. و حالت بر آمده پیدا کند بنابراین در کنار سایه خانه شروع به نقاشی کنید. (اگر سطح مرطوب باشد، آن را خشک کنید.) سپس صبر کنید تا خورشید حرکت کند و دیگر قسمتهای خانه سایه بیاید یا فقط در یک روز بارانی رنگ شود.
شروع نقاشی کردن را از نزدیکی بالای خانه انجام دهید و به طرف پایین بیایید ابتدا رنگ را به لب انتهایی بکشید سپس سطوح وسیع را رنگ کنید برای جلوگیری از نشانه های لبه، همیشه سعی کنید از یک سطح مرطوب به سطح دیگر مرطوب برسید هنگامی که این امکان پذیر نیست و شما باید بر روی سطح رنگ قبلی و خشک رنگ کنید با چند اینچ روی سطح رنگ خشک شده همپوشانی داشته باشید.
و از جایی که بالا می روید ایمنی نردبان را فراموش نکنید بیش از حد به طرف دیگر نروید ممکن است سرنگون شوید سعی کنید که کمرتان را در ریل های افقی نردبان نگه دارید تا در هنگام بالا و پایین رفتن یا حرکت نردبان سقوط نکنید.

 

توجه: برای انجام نقاشی خانه خود با استادکار تماس بگیرید تا استادکاران مجرب برای پروژه شما معرفی شوند