تماس با استادکار

09353097929 مشاوره و بازدید 

ساخت کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه با ام دی اف می تواند از تک ترین ویژگی های قابل توجه در آشپزخانه شما باشد. اگر شما به دنبال طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه خود هستید و یا کابینت های شما فرسوده و قدیمی شده اند و یا مد روز نیستند باید از یک استاد کار ماهر کابینت ساز که از طراحی نیز اطلاعات کافی داشته باشد استفاده نمایید.

 

قبل از هر گونه نصب کابینت آشپزخانه، خوب  است که نیازها و سلیقه ی شما در نظر گرفته شود. گاهی اوقات، مرمت آشپزخانه و تعویض درب های کابینت و با اندکی تغییر، آشپزخانه شما را به یک فضای شیک و زیبا تبدیل می کند و این در حالی است که هزینه ی کمتری نیز پرداخت می نمایید در این زمینه کارشناسان ما می توانند شما را راهنمایی نمایند. ام دی اف گران و مزایا و زیبایی بالایی دارد اما تخته فیبرهایی با دانسیته متوسط ارزان، با دوام از انتخاب های خوب برای بسیاری از پروژه های تجاری و نجاری است باید بدانید که چگونه و از چه نوعی و در کجا از آن به درستی استفاده نمایید برای جلوگیری از اشتباهات رایج که صرف هزینه بالا برای شما می شود نیاز به یک استاد کار ماهر می باشد که از محل شما بازدید و راهنمایی لازم را بنماید.

ساخت و ساز کابینت آشپزخانه علم ساخت موشک نیست در ساخت کابینت از قاب و فریم استفاده می شود. ساخت کابینه در میان تولید کنندگان مختلف متفاوت است اما همه آنها با 2 سبک طراحی اولیه قاب و فریم کابینت و دکور را می سازند اما آنچه که در ساخت کابینت و زیبایی آن مهم است هنر آفرینی یک استاد کار ماهر است که ما می خواهیم از این فرصت استفاده کرده و گروه استاد کار ماهر را که در ساخت کابینت های مدرن، با بیش از 3 دهه در طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی کابینت های سفارشی خوب و مدرن در منازل مسکونی، تجاری، سازمان ها و صنعت ساخت کابینه فعالیت دارند معرفی نموده تا شما بتوانید از تجارب آنها در طراحی و ساخت و زیبایی منازل خود کمک بگیرید شما می توانید نمونه ی کارهای انجام شده را از استاد کاران ما درخواست نمایید.

MDF کابینت

 ساخت MDF چگونه است ؟ 

در طول سال های اخیر ام دی اف برای ساخت همه چیز از قفسه بندی در فروشگاه تا کارهای فانتزی در خانه های مجلل استفاده می شود. حتی از آن را برای مبلمان و محصولات چوبی مزین استفاده می شود. یک خانه را می توان به طور کامل با قالب گیری ام دی اف ساخت. ام دی اف کامپوزیت چوب مهندسی شده است که بسیار متراکم تر و قوی تر از نئوپان است ام دی اف اساسا از خاک اره و چسب، تحت فشار و حرارت متراکم می شود. رنگ آن از قهوه ای مایل به زرد تا شکلات قهوه ای متغیر است. کار با ام دی اف هیچ تفاوتی از کار با چوب یا تخته سه لا ندارد. شما با استفاده از همان ابزار برای شکل دادن استفاده می نمایید مزایای اصلی آن به عنوان یک مصالح ساختمانی دارای تراکم و دوام است و ممکن است از 100 درصد الیاف چوب بازیافتی ساخته شده باشد. رزین مورد استفاده در آن سمی است لذا کار بر روی تخته ام دی اف و الوار باید در یک منطقه دارای تهویه مناسب با سیستم جمع آوری گرد و غبار انجام شود. 

مزایا MDF:

این مقرون به صرفه است

در اندازه های بسیاری در دسترس است

نقص طبیعی ندارد

به راحتی با ماشین برش بریده می شود

معایب MDF:

رزین های سمی در گرد و غبار دارد که خطرناک است

برای اکثر اتصالات مناسب نیست

برای جلوگیری از فرار سموم باید به طور کامل مهر و موم شود

 

جهت سفارش کار تماس بگیرید : 09353097929 

عضویت خبرنامه

 

تماس با استادکار 09353097929